Lalique vaser 2 stycken

Lalique vaser 2 stycken
Lalique vaser 2 stycken
Lalique vaser 2 stycken
Lalique vaser 2 stycken
Lalique vaser 2 stycken
Lalique vaser 2 stycken
Lalique vaser 2 stycken
Lalique vaser 2 stycken

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LALIQUE, 2 st vaser, glas, gjutna, reliefdekor av fåglar, signerade Lalique France, höjder ca

Repor i botten

664238

2019-08-19