Helene Schmitz fotografi

Helene Schmitz fotografi
Helene Schmitz fotografi
Helene Schmitz fotografi
Helene Schmitz fotografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELENE SCHMITZ (född 1960): "Caméllia japónica", från serien "The Linnaeus Project", fotograferad år 2007, tryckt år 2015, signerad Helene Schmitz, numrerad 17/75, ca 46x40 cm

Ej examinerad ur ram

664247

2019-07-24