Helene Schmitz fotografi
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELENE SCHMITZ (född 1960): "Caméllia japónica", från serien "The Linnaeus Project", fotograferad år 2007, tryckt år 2015, signerad Helene Schmitz, numrerad 17/75, ca 46x40 cm
Ej examinerad ur ram
664247
2019-07-24