Bägare punschmuggar och tumlare i silver
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
SILVER, 9 dlr, bägare, punschmuggar samt tumlare, bl a C G Hallberg, tumlare märkt 830s H.Gr med svenska kontrollstämplar, höjder ca 3-10,5 cm, total vikt ca 341g
Gravyr, repor, bucklor förekommer
664267
2019-08-19