Bägare punschmuggar och tumlare i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SILVER, 9 dlr, bägare, punschmuggar samt tumlare, bl a C G Hallberg, tumlare märkt 830s H.Gr med svenska kontrollstämplar, höjder ca 3-10,5 cm, total vikt ca 341g

Gravyr, repor, bucklor förekommer

664267

2019-08-19