Alfred Wetterström oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): "Collinska Huset vid Liljevreten Torshälla", signerad Alf. Wetterström, daterad 94, olja på duk, ca 31x52 cm
Kuntoraportti
Mindre krackelyr förekommer
664270
Päivämäärä:
2019-07-25