Alfred Wetterström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): "Collinska Huset vid Liljevreten Torshälla", signerad Alf. Wetterström, daterad 94, olja på duk, ca 31x52 cm

Kuntoraportti

Mindre krackelyr förekommer

664270

Päivämäärä:

2019-07-25