Sideboard
Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
3 500 SEK
Beschreibung
NILS JONSSON, "Lyon", Troeds, 1960-tal, fanerat i teak, Front med skjutdörr samt 5 lådor varav 1 bestickslåda med inredning, invändigt brännmärkt "Troeds, modell Lyon Nils Jonsson" höjd ca 80cm, 45 x 142 cm
Zustandsbeschreibung
664271
2019-07-25