Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 500 SEK

Beschreibung

NILS JONSSON, "Lyon", Troeds, 1960-tal, fanerat i teak, Front med skjutdörr samt 5 lådor varav 1 bestickslåda med inredning, invändigt brännmärkt "Troeds, modell Lyon Nils Jonsson" höjd ca 80cm, 45 x 142 cm

Zustandsbeschreibung

664271

2019-07-25