Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SILVER, 18 dlr, skedar, tårtspade, kakspade mm, mestadels danska stämplar, bl a IC Christensen, P Hertz, Cohr, längder ca 10-21 cm, total vikt ca 589g
Gravyr, repor
664275
2019-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här