Diverse silverbestick

Diverse silverbestick
Diverse silverbestick
Diverse silverbestick
Diverse silverbestick
Diverse silverbestick
Diverse silverbestick

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SILVER, 18 dlr, skedar, tårtspade, kakspade mm, mestadels danska stämplar, bl a IC Christensen, P Hertz, Cohr, längder ca 10-21 cm, total vikt ca 589g

Gravyr, repor

664275

2019-08-19