Paraplyställ i grönmålad plåt, på lejontassar

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets slut, grönmålad plåt, på lejontassar, höd ca 54, 30x30 cm

Bruksslitage

664287

2019-07-25