Bordsur sannolikt Frankrike omkring 1900
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, omkring 1900, sannolikt Frankrike, förgyllt, vitemaljerad urtavla med otydlig text, romerska siffror, pendel samt nyckel medföljer, höjd ca 35, längd 39 cm
Slitage, emalj med skada
664302
2019-08-19