Fåtöljer Louis XV stil

Fåtöljer Louis XV stil
Fåtöljer Louis XV stil
Fåtöljer Louis XV stil
Fåtöljer Louis XV stil
Fåtöljer Louis XV stil
Fåtöljer Louis XV stil
Fåtöljer Louis XV stil
Fåtöljer Louis XV stil
Fåtöljer Louis XV stil
Fåtöljer Louis XV stil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERGERER, 1 par, Louis XV stil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

664305

2019-07-26