Lampetter i mässing och glas
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
LAMPETTER, 1 par, 1900-talets senare hälft, två ljusarmar, stomme i mässing, glas, olikformade prismor, höjd ca 30, bredd ca 30 cm
Smärre slitage, smuts, damm, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, lampskärmar medföljer, enstaka prismor kan saknas
664309
2019-07-25