Lampetter i mässing och glas

Lampetter i mässing och glas
Lampetter i mässing och glas
Lampetter i mässing och glas
Lampetter i mässing och glas
Lampetter i mässing och glas
Lampetter i mässing och glas
Lampetter i mässing och glas
Lampetter i mässing och glas
Lampetter i mässing och glas
Lampetter i mässing och glas
Lampetter i mässing och glas
Lampetter i mässing och glas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LAMPETTER, 1 par, 1900-talets senare hälft, två ljusarmar, stomme i mässing, glas, olikformade prismor, höjd ca 30, bredd ca 30 cm

Smärre slitage, smuts, damm, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, lampskärmar medföljer, enstaka prismor kan saknas

664309

2019-07-25