Golvlampa Atelje Lyktan Åhus
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Atelje Lyktan Åhus, 1900-talets andra hälft, skärm i vitlackerad aluminium, höj och sänkbar, gjuten fot, etikettmärkt Atelje Lyktan Åhus, höjd ca 175 cm
Slitage, repor, rost, funktion ej kontrollerad
664323
2019-08-19