Golvlampa Atelje Lyktan Åhus

Golvlampa Atelje Lyktan Åhus
Golvlampa Atelje Lyktan Åhus
Golvlampa Atelje Lyktan Åhus
Golvlampa Atelje Lyktan Åhus
Golvlampa Atelje Lyktan Åhus
Golvlampa Atelje Lyktan Åhus
Golvlampa Atelje Lyktan Åhus
Golvlampa Atelje Lyktan Åhus

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPA, Atelje Lyktan Åhus, 1900-talets andra hälft, skärm i vitlackerad aluminium, höj och sänkbar, gjuten fot, etikettmärkt Atelje Lyktan Åhus, höjd ca 175 cm

Slitage, repor, rost, funktion ej kontrollerad

664323

2019-08-19