Hörnskåp
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, övre delen med vitrin, utdragbar skiva i mitten, de övre hyllplanen med svängd kontur, fanér i mahogny, valnöt och rot, nycklar finns, höjd ca 181 samt 92x40 cm
Smärre slitage
664331
2019-07-25