Hörnskåp
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, övre delen med vitrin, utdragbar skiva i mitten, de övre hyllplanen med svängd kontur, fanér i mahogny, valnöt och rot, nycklar finns, höjd ca 181 samt 92x40 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
664331
Päivämäärä:
2019-07-25