Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, övre delen med vitrin, utdragbar skiva i mitten, de övre hyllplanen med svängd kontur, fanér i mahogny, valnöt och rot, nycklar finns, höjd ca 181 samt 92x40 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

664331

Päivämäärä:

2019-07-25