Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920) Gerda Lundequist, etsning, signerad med blyerts, ca 19,8x14,8 cm

Gulnat blad

664334

2019-07-25