1 par sängbord fanérade i mahogny

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BR MILLER, sängbord, 1 par, 1950-tal, fanérade i mahogny samt mässing beslag, med lådor i sargen, märkta, höjd ca 51, 43.5x33.5 cm

Nyligen omlackerade, krackelyr på ytan, bruksslitage

664344

2019-07-25