Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BR MILLER, sängbord, 1 par, 1950-tal, fanérade i mahogny samt mässing beslag, med lådor i sargen, märkta, höjd ca 51, 43.5x33.5 cm
Nyligen omlackerade, krackelyr på ytan, bruksslitage
664344
2019-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här