Grindar

Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar
Grindar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRINDAR, 1 par, bemålat trä, beslag i järn, höjd ca 126 cm, längd ca 136 cm

Slitage, rost, skador och lagningar

664355

2019-07-25