Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK WÖRTS, "Kolding", fåtölj, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa resårdynor klädda med rutsytt, knapphäftat, brunt skinn, sitthöjd ca 35 cm
Slitage, särskilt på skinnet
664359
2019-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här