Erik Wörts ´´Kolding´´ fåtölj

Erik Wörts ´´Kolding´´ fåtölj
Erik Wörts ´´Kolding´´ fåtölj
Erik Wörts ´´Kolding´´ fåtölj
Erik Wörts ´´Kolding´´ fåtölj
Erik Wörts ´´Kolding´´ fåtölj
Erik Wörts ´´Kolding´´ fåtölj
Erik Wörts ´´Kolding´´ fåtölj
Erik Wörts ´´Kolding´´ fåtölj
Erik Wörts ´´Kolding´´ fåtölj
Erik Wörts ´´Kolding´´ fåtölj

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK WÖRTS, "Kolding", fåtölj, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa resårdynor klädda med rutsytt, knapphäftat, brunt skinn, sitthöjd ca 35 cm

Slitage, särskilt på skinnet

664359

2019-07-25