Tillbaka till katalog
Hans-Agne Jakobsson ´´Ellysett´´ golvlampa
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
HANS-AGNE JAKOBSSON, ´´Ellysett´´ golvlampa, 1900-talets andra hälft, Markaryd, stomme i formpressad fur, klotformad skärm i böjd trä, etikettmärkt, höjd ca 139 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
664368
Datum:
2019-07-25