Ljusstakar sengustaviansk

Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, mässing och marmor, höjd ca 24 cm

Nagg, slitage, en ljuspipa lagad

664378

2019-07-25