Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, mörkbetsad, överdel med gallerkant, inredd med glashyllor, underdel med dold förvaring, höjd 141, 68x31 cm, nyckel finns

Nyckel finns, bruksslitage

664414

2019-07-25