Sjuanstolar design Arne Jacobsen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 6 st., modell 3107, Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal, teak, stålunderrede, märkta FH MADE IN DENMARK BY FRITZ HANSEN, sitthöjd 44 cm

Repor, slitage, 3 st lösa i ryggen med skadad stomme

664431

2019-07-25