Skulptur 1900-talets första hälft
Vollendet
2019-07-27
664513
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets första hälft, otydligt signerad, grönpatinerad metall, föreställande Harlequin o Columbine, sockel i alabaster, total höjd ca 32 cm