Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER HJORT LORENTZEN, Campus, 10 st stolar, 1900-talets senare hälft, Lammhult, stomme i svart stål och björk, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, smärre repor och fläckar på vissa
664518
2019-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här