Peter Hjort Lorentzen "Campus" stolar

Peter Hjort Lorentzen
Peter Hjort Lorentzen
Peter Hjort Lorentzen
Peter Hjort Lorentzen
Peter Hjort Lorentzen
Peter Hjort Lorentzen
Peter Hjort Lorentzen
Peter Hjort Lorentzen
Peter Hjort Lorentzen
Peter Hjort Lorentzen

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER HJORT LORENTZEN, Campus, 10 st stolar, 1900-talets senare hälft, Lammhult, stomme i svart stål och björk, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, smärre repor och fläckar på vissa

664518

2019-07-24