Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA som går att lösgöra till 2 fåtöljer, 1800-talets slut, fanér i valnöt, stoppad och med textil klädsel (senare) sitthöjd ca 46 cm

Renoverad, bruks och åldersrelaterat slitage

664525

2019-07-26