Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1700-talets andra del, urverk från stjärnsund, stomme i avlutad furu, pendel samt 1 lod medföljer, höjd ca 220 cm
Slitage, glas med sprickor, renoverad och kompletterad
664527
2019-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här