Bertil Fridhagen
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, sminkbord/sideboard, Bodafors, 1960-tal, tredelad, dubbla hurtsar med lådor (höjd ca 72 cm, 63x45 cm), mittsektion med tre lådor (86x45 cm), spegel (96x80 cm)
Ytslitage, repor och fläckar
664530
2019-07-26