Skrivskåp England 18/1900-tal

Skrivskåp England 18/1900-tal
Skrivskåp England 18/1900-tal
Skrivskåp England 18/1900-tal
Skrivskåp England 18/1900-tal
Skrivskåp England 18/1900-tal
Skrivskåp England 18/1900-tal
Skrivskåp England 18/1900-tal
Skrivskåp England 18/1900-tal
Skrivskåp England 18/1900-tal
Skrivskåp England 18/1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVSKÅP, 18/1900-tal, England, två-delat, mahognyfanér, låda med klaff, skinnkläddskiva, höjd ca 236, 134 x 47 cm

Skador, slitage, klaff går ej att fälla ner, repor

664531

2019-08-21