Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVSKÅP, 18/1900-tal, England, två-delat, mahognyfanér, låda med klaff, skinnkläddskiva, höjd ca 236, 134 x 47 cm
Skador, slitage, klaff går ej att fälla ner, repor
664531
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här