Soffbord 1940-tal art deco

Soffbord 1940-tal art deco
Soffbord 1940-tal art deco
Soffbord 1940-tal art deco
Soffbord 1940-tal art deco
Soffbord 1940-tal art deco
Soffbord 1940-tal art deco
Soffbord 1940-tal art deco
Soffbord 1940-tal art deco
Soffbord 1940-tal art deco
Soffbord 1940-tal art deco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1940-tal, art deco, fanerat i masurbjörk och alm, balusterformade ben, glasskiva, höjd ca 57, diameter ca 89 cm

Smärre slitage, mindre repor och fukt/värmeskador på skivan

664538

2019-07-25