Bernhard Oscarsson oljemålning
2019-07-30
664539
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Flicka med getter, signerad Oscarsson, olja på pannå, ca 45x54 cm