Damskrivbord med uppsats

Damskrivbord med uppsats
Damskrivbord med uppsats
Damskrivbord med uppsats
Damskrivbord med uppsats
Damskrivbord med uppsats
Damskrivbord med uppsats
Damskrivbord med uppsats
Damskrivbord med uppsats
Damskrivbord med uppsats
Damskrivbord med uppsats

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-talets första hälft, mahogny, skrivbord med uppsats, två lådor i sarg, höjd med uppsats ca 91, 88x60,5 cm

Bruksslitage, smärre repor

664540

2019-07-25