Barbord 1930-tal art deco

Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco
Barbord 1930-tal art deco

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BARBORD, 1930-tal, art deco, fanerat i alm och flambjörk, två låsbara skåp, två lådor i sarg med porslingsknoppar, glasskiva, på trissor, höjd 63, 63x63 cm

Smärre slitage, fanéravslag på ena lådan i sargen, ena skåpet svårt att öppna trots korrekt nyckel

664542

2019-07-25