Barbord 1930-tal art deco
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BARBORD, 1930-tal, art deco, fanerat i alm och flambjörk, två låsbara skåp, två lådor i sarg med porslingsknoppar, glasskiva, på trissor, höjd 63, 63x63 cm
Smärre slitage, fanéravslag på ena lådan i sargen, ena skåpet svårt att öppna trots korrekt nyckel
664542
2019-07-25