Mårten Andersson

Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Brudpar, signerad Mårten A, bemålad färglitografi, ca 85 x 62 cm

664549

2019-07-26