Schatull art deco

Schatull art deco
Schatull art deco
Schatull art deco
Schatull art deco
Schatull art deco
Schatull art deco
Schatull art deco
Schatull art deco
Schatull art deco
Schatull art deco
Schatull art deco
Schatull art deco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL, 1930/40-tal, art deco, flambjörk, inredd med 4 utdragbara besticklådor, höjd ca 65, 62x38,5 cm

Bruksslitage, smärre avslag på faner

664561

2019-07-26