Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHATULL, 1930/40-tal, art deco, flambjörk, inredd med 4 utdragbara besticklådor, höjd ca 65, 62x38,5 cm
Bruksslitage, smärre avslag på faner
664561
2019-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här