Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENRI MATISSE, efter, "poissons chinois", 1958, signerad och daterad i trycket H Matisse -51, Verve no 35-36, färglitografi, bildmått ca 33x17 cm
664563
2019-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här