Henri Matisse efter färglitografi

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE, efter, "poissons chinois", 1958, signerad och daterad i trycket H Matisse -51, Verve no 35-36, färglitografi, bildmått ca 33x17 cm

664563

2019-08-04