Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "L´oiseau jaune", ur DLM 115,1959, monogramsignerad i trycket, färglitografi, ca cm 37x54 cm

Ref , Maeght nr 1031

Mittveck

664575

2019-07-29