Jan Stenmark litografi

Jan Stenmark litografi
Jan Stenmark litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN STENMARK (född 1949): "Badkar", signerad Jan Stenmark, numrerad 178/190, färglitografi, ca 51x38 cm

664580

2019-07-29