Igge Karlsson oljemålning

Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IGGE KARLSSON (1932-2009), komposition, signerad samt Igge K daterad 64, olja på duk, 92x115 cm

664591

2019-07-26