Sten Birger Rudnäs oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN BIRGER RUDNÄS (född 1932): Komposition, signerad Rudnäs, olja på pannå, ca 107x122 cm

664592

2019-07-26