Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LILIAN ANSHELM (1912-2007) "Julkaffet på sturekatten", signerad, olja på duk, ca 60x83 cm
664620
2019-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här