Olof Arborelius oljemålning

Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Motiv från Dalarna, signerad O Arborelius, olja på duk, ca 32x60 cm

664633

2019-07-28