Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GEMLA, stol, efter Thonet, omkring 1930-tal, rund sits, textilklädsel, böjträ i bonad bok, etikettmärkt, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage
664638
2019-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här