Stol från Gemla

Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla
Stol från Gemla

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GEMLA, stol, efter Thonet, omkring 1930-tal, rund sits, textilklädsel, böjträ i bonad bok, etikettmärkt, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

664638

2019-07-27