Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
DAVID ANDERSEN, kaffeservis, 3 delar, silver 830, bestående av kanna, sockerskål och gräddkanna, 1900-tal kannans höjd ca 22 cm, vikt ca 1039 g
Minimalt slitage
664674
2019-07-27