Sylvester Stannard akvarell

Sylvester Stannard akvarell
Sylvester Stannard akvarell
Sylvester Stannard akvarell
Sylvester Stannard akvarell
Sylvester Stannard akvarell
Sylvester Stannard akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYLVESTER STANNARD (England, 1870-1951): Landskapsmotiv, signerad, akvarell, mått ca 35,5x51 cm

Glas med skada

664690

2019-07-28