Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYLVESTER STANNARD (England, 1870-1951): Landskapsmotiv, signerad, akvarell, mått ca 35,5x51 cm
Glas med skada
664690
2019-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här